iq_energy_t-dim
(067) 447-0549
  • (050) 433-7718
Зв'язатися з нами
Каталог товарів

Системи кондиціонування та вентиляції

Фахівці ПП «Теплий Дім ПСП»  професійно проконсультують, дадуть рекомендації, допоможуть підібрати марку, модель і потужність вашого майбутнього кондиціонера для квартири, котеджу, офісу або виробництва.  Ми пропонуємо оптимальний список виробників кондиціонерів.  Він достатній для реалізації будь-якого завдання з кондиціонування приміщень.  Доставка в будь-яку точку України зручною для вас транспортною компанією. 

Установка кондиціонерів

Головним нашим пріоритетом є надійна установка.  В першу чергу все залежить від професіоналізму монтажників, але так само не варто забувати і про матеріали, які використовуються при монтажі.  Всі роботи виконуються з урахуванням рекомендацій постачальника обладнання.  Комплекти для монтажу використовуються імпортного виробництва.  На усю придбану у ПП «Теплий Дім ПСП» кліматичну техніку, надається гарантія.  За всі використані матеріали та роботи несемо гарантійні зобов’язання терміном на 6 місяців Протягом гарантійного терміну проводиться безкоштовний ремонт власною сервісною службою. 

Який, коли і де купити кондиціонер?

 1. Найнижчі ціни, як не дивно восени, а не взимку.  Так само підготувавши "сани влітку" Ви отримаєте можливість купити кондиціонер, який хотіли, а не той, що залишився в наявності.  Ви виграєте за термінами і якістю монтажу, зустрівши спеку у всеозброєнні.  У сезон, який починається зазвичай в березні, черга бажаючих досягає півтора місяці.

 2. Купуйте кліматичну техніку тільки у компанії, яка Вам її і змонтує, і дасть гарантію.  Спліт-система не кавомолка, її не вийде самому зняти і відвезти в сервіс, якщо вона «забарахлила».  Лізти за вікно небезпечно і здати габаритний прилад в гарантійний ремонт просто нікуди - не всі виробники кондиціонерів мають авторизовані сервіс центри. 

3. Не завадить укласти договір на сервісне обслуговування і ремонт.  Тільки професійне щорічне технічне обслуговування подовжує термін служби спліт-системи.

 

Контакти
Телефон:
Графік роботи:
Пн-Пт: з 9:00 по 18:00 Cб: з 9:00 по 13:00 Нд: вихідний
Ми в соц. мережах: