iq_energy_t-dim
(067) 447-0549 (050) 433-7718
Каталог товарів

Системи кондиціонування та вентиляції

Фахівці ПП «Теплий Дім ПСП»  професійно проконсультують, дадуть рекомендації, допоможуть підібрати марку, модель і потужність вашого майбутнього кондиціонера для квартири, котеджу, офісу або виробництва.  Ми пропонуємо оптимальний список виробників кондиціонерів.  Він достатній для реалізації будь-якого завдання з кондиціонування приміщень.  Доставка в будь-яку точку України зручною для вас транспортною компанією. 

Установка кондиціонерів

Головним нашим пріоритетом є надійна установка.  В першу чергу все залежить від професіоналізму монтажників, але так само не варто забувати і про матеріали, які використовуються при монтажі.  Всі роботи виконуються з урахуванням рекомендацій постачальника обладнання.  Комплекти для монтажу використовуються імпортного виробництва.  На усю придбану у ПП «Теплий Дім ПСП» кліматичну техніку, надається гарантія.  За всі використані матеріали та роботи несемо гарантійні зобов’язання терміном на 6 місяців Протягом гарантійного терміну проводиться безкоштовний ремонт власною сервісною службою. 

Який, коли і де купити кондиціонер?

 1. Найнижчі ціни, як не дивно восени, а не взимку.  Так само підготувавши "сани влітку" Ви отримаєте можливість купити кондиціонер, який хотіли, а не той, що залишився в наявності.  Ви виграєте за термінами і якістю монтажу, зустрівши спеку у всеозброєнні.  У сезон, який починається зазвичай в березні, черга бажаючих досягає півтора місяці.

 2. Купуйте кліматичну техніку тільки у компанії, яка Вам її і змонтує, і дасть гарантію.  Спліт-система не кавомолка, її не вийде самому зняти і відвезти в сервіс, якщо вона «забарахлила».  Лізти за вікно небезпечно і здати габаритний прилад в гарантійний ремонт просто нікуди - не всі виробники кондиціонерів мають авторизовані сервіс центри. 

3. Не завадить укласти договір на сервісне обслуговування і ремонт.  Тільки професійне щорічне технічне обслуговування подовжує термін служби спліт-системи.

 

Вентиляційні установки - пристрої, які підтримують комфортний мікроклімат в приміщенні, виконанують одночасно кілька функцій. Вони можуть охолодити або прогріти поступаючий в приміщенні повітряний потік, а також забезпечити видалення відпрацьованого повітря. У нас ви можете придбати вентиляційні агрегати, які підходять для встановлення в квартирах, офісних і виробничих приміщеннях. Вони відрізняються потужністю, можливим способом встановлення та набору функцій, що дозволяє підібрати найбільш підходящий варіант.

Переваги вентиляционных моноблоків

Запропоновані нами вентиляційні системи володіють кількома перевагами, які входять до їх оптимального рішення для приміщень:

  • компактний корпус дозволяє без проблем знаходити місце для установок;
  • сама процедура установки проста, тому що всі елементи зібрані в одному блоці;
  • вони оснащені роторним рекуператором, який знижує споживання електроенергії;
  • ергономічність дозволяє з легкістю керувати режимами роботи установок.

Часто корпус вентиляційної системи для квартир або виробничого приміщення допускає кілька варіантів монтажу. Його можна встановити на підлозі, підвішувати на стелю або під стелею. Процесс установки зазвичай займає близько двох годин.

Особливості конструкції вентиляційних установок

Вентиляційні установки для квартир і інших приміщень можуть бути використані для припливної або витяжної вентиляції, а також для виконання функцій. Як правило, таке обладнання складається з наступних компонентів:

  • вентилятора;
  • нагрівача повітря;
  • касетного фільтра з подвижною заслонкою;
  • алюмінійового корпуса.

Також в комплект входить пульт управління, що дозволяє дистанційно керувати режимами роботи системи.

Контакти
Телефон:
Графік роботи:
Пн-Пт: з 9:00 по 18:00 Cб: з 9:00 по 13:00 Нд: вихідний
Ми в соц. мережах: