Ми тут
Сервісний відділ:
Відділ продажу: (067) 447-0549 (050) 433-7718
Каталог товарів

Вас вітає інтернет-магазин опалювальної техніки "Теплий Дім"

ОПАЛЮВАЛЬНА або кліматична техніка - це те, без чого неможливо жити з комфортом у наших оселях. Адже без такого бажаного тепла навіть найсучасніший дім перестає бути оазисом затишку і добробуту. А створюють цей комфорт високотехнологічні опалювальні прилади та пристрої, представлені широким асортиментом в інтернет-магазині опалювальної техніки "Теплий Дім".

Ми пропонуємо нашим покупцям придбати газові, конденсаційні, електричні, твердопаливні котли, а також радіатори, бойлери, конвектори, димоходи, комплектуючі, безперебійники та стабілізатори від найвідоміших світових виробників та за демократичними цінами!

Асортимент нашої продукції постійно поповнюється, адже ми орієнтовані на споживача і постійно слідкуємо за новинками від лідерів ринку опалення в Європі та світі.

Свою історію компанія "ТЕПЛИЙ ДІМ ПСП" почала у 2013 році. Розпочавши діяльність з невеликих об’ємів реалізації опалювального обладнання та монтажних робіт, на сьогоднішній день «ТЕПЛИЙ ДІМ ПСП» – це компанія з гарною діловою репутацією і складом досвідчених фахівців, відділу сервісного обслуговування. Ми набули значного досвіду роботи, що дозволяє гарантувати нашим замовникам високу якість і швидкість виконання замовлень будь-якої складності.

ТЕПЛИЙ ДІМ" - це колектив фахівців, у яких ви завжди отримаєте якісну консультацію щодо опалювальної техніки. Наш магазин працює з монтажниками і монтажними організаціями, ми також здійснюємо оптові постачання опалювальної техніки.

"ТЕПЛИЙ ДІМ ПСП" фахово, професійно і якісно виконує такі види робіт як проектні, монтаж систем водопостачання та каналізації, монтаж систем опалення, монтаж систем вентиляції та кондиціювання, натяжні стелі, електропостачання, алмазне буріння.

Принципи роботи:

📍професіоналізм;

📍комплексне виконання робіт всіх інженерних систем;

📍нестандартні рішення складних завдань;

📍співпраця з постачальниками якісного обладнання;

📍індивідуальний підхід до кожного клієнта;

📍реальні строки виконання робіт;

📍лояльна цінова політика та зручні системи платежу.

Сьогоднішній імідж компанії - надійний і відповідальний партнер. Основною метою нашого підприємства є якість виконання робіт. Знання збагачують нас, завдяки їм ми з кожним днем стаємо кращими, ніж вчора. Не зупиняючись на досягнутому, ми завжди прагнемо до досконалості.

Робота команди і стабільний розвиток формують успіх нашої компанії. 

Наш згуртований колектив працює над створенням комфортних умов проживання для наших клієнтів. Ми якісно виконуємо свою роботу і стараємось продумувати все до дрібниць. 

Все більше і більше замовників розуміють, що віддати все в одні руки вигідніше і з економічної точки зору і з точки зору якості робіт. 

Довірте тепло та комфорт свого дому ТЕПЛОМУ ДОМУ!

Галерея робіт

Контакти
Телефон:
Графік роботи:
Пн-Пт: з 9:00 по 18:00 Cб: вихідний Нд: вихідний
Ми в соц. мережах: