iq_energy_t-dim
(067) 447-0549
  • (050) 433-7718
Зв'язатися з нами
Каталог товарів

Вас вітає інтернет-магазин опалювальної техніки "Теплий Дім"

ОПАЛЮВАЛЬНА або кліматична техніка - це те, без чого неможливо жити з комфортом у наших оселях. Адже без такого бажаного тепла навіть найсучасніший дім перестає бути оазисом затишку і добробуту. А створюють цей комфорт високотехнологічні опалювальні прилади та пристрої, представлені широким асортиментом в інтернет-магазині опалювальної техніки "Теплий Дім".

Ми пропонуємо нашим покупцям придбати газові, конденсаційні, електричні, твердопаливні котли, а також радіатори, бойлери, конвектори, димоходи, комплектуючі, безперебійники та стабілізатори від найвідоміших світових виробників та за демократичними цінами!

Асортимент нашої продукції постійно поповнюється, адже ми орієнтовані на споживача і постійно слідкуємо за новинками від лідерів ринку опалення в Європі та світі.

"ТЕПЛИЙ ДІМ" - це колектив фахівців, у яких ви завжди отримаєте якісну консультацію щодо обладнання, представленого на нашому сайті. Ми постійно відточуємо свою майстреність, щоб Ви були задоволені не тільки якістю самої опалювальної техніки, а й високою якістю обслуговування для досягнення максимального комфорту при здійсненні покупки. Наш магазин опалювальної техніки працює з монтажниками і монтажними організаціями, ми також здійснюємо оптові постачання опалювальної техніки в будь-які регіони країни.

І ще одна гарна новина для наших клієнтів - перелік продукції на нашому сайті значний, але не повний. Якщо Ви не  знайшли у нашому каталозі бажаного обладнання - ми з радістю знайдемо потрібну модель для вас, ціна буде приємною, а доставка - швидкою. Ми завжди раді вам допомогти, чекаємо на вас у нашому інтернет-магазині.