Нагрівальний кабель Grand Meyer THC20-160 (3200W)
- Потужність (кВт) - 3200
- Площа обігріву(м2) - 22,8
- Категорія - Електрична тепла підлога
Нагрівальний кабель Grand Meyer THC20-160 двожильний екранований з термостійкої ізоляції XPLE 160 м резистивного типу з лінійною потужністю 20 Вт / м для системи обігріву приміщень в якості основного опалення і як комфортного підігріву поверхні тепла підлога. Можливе використання для захисту від снігу та льоду невеликих відкритих майданчиків. Поставляється у вигляді готових нагрівальних секцій з установочними з'єднувальним проводом і герметичними сполучної і кінцевоюї муфтами.
Багатопровідні нагрівальні жили зі сплавів CuNi, CuCr, NiCr в залежності від опору
Внутрішня ізоляція з термостійкого зшитого поліетилену нового покоління XPLE
Екран з алюмінієвої фольги.
Дренажний провідник з багатопровідних луджених мідних дротів.
Зовнішня ізоляція з модифікованого PVC полівінілхлориду підвищеної термостійкості.
Технічні характеристики нагрівального кабелю
Тип кабелю двожильний екранований
Номінальна напруга ~ 230В
Лінійна потужність при номінальній напрузі 20 Вт / м
Максимальна робоча температура + 90 ° С
Мінімальна температура установки -10 ° С
Мінімальний радіус вигину 6 см
Зовнішній діаметр кабелю 5, Омм
Установчий провід, що живить нагрівальний кабель 3, Ом, PVC Зхl, Омм 2
Допуски на довжину ± 2%