iq_energy_t-dim
(067) 447-0549
  • (050) 433-7718
Зв'язатися з нами
Каталог товарів

Монтаж систем опалення

Монтаж обладнання від ТЕПЛОГО ДОМУ!

 

 

Монтаж обладнання є однією з профільних послуг нашої компанії. Вибираєте необхідну продукцію, а фахівці компанії «ТЕПЛИЙ ДІМ» виконають усі необхідні заміри і розрахунки та професійно здійснять монтаж всіх систем в будинку, квартирі або офісі.

Жодне будівництво будинку не зможе обійтися без монтажу систем електро- та водопостачання, а також системи опалення. Саме опалювальна система відповідає за тепло і затишну атмосферу в домі і не дає нам замерзнути в холодну пору року. Опалювальна система включає в себе радіатори, кількість яких береться відповідно до розміру приміщення, насосну систему, мережу, що подає теплоносій, а також котел, який власне і є головним джерелом тепла.

Монтаж газового котла

Монтаж котла - це досить складне завдання, коректно впоратися з яким власноруч вам навряд чи вдасться. До того ж, перш ніж приступити до даного заходу, слід виконати цілий ряд не менш важливих підготовчих робіт. Для початку слід визначитися з типом бажаного пристрою. На сьогодні існують котли різних видів, які по теплоносію діляться на парові і водогрійні, а за типом палива на газові, дизельні, газомазутні та твердопаливні.

Як конструкція, так і монтаж котлів різних типів має істотні відмінності. Монтаж котла опалення, який працює на газу - це найбільш затребувана послуга. Такий пристрій може встановлюватися на підлогу або кріпитися на стіну. У комплекс робіт по установці даного котла входить під'єднання з системі подачі теплоносія і джерелу подачі газу, з'єднання пристрою з димоходом і контроль герметичності всіх місць з'єднання. У нашій компанії за монтаж системи опалення візьмуться досвідчені фахівці, які також проведуть налагодження устаткування і зроблять його контрольний запуск.

Особливості монтажу твердопаливного котла

Перед тим, як проводити монтаж твердопаливного котла, слід виконати ряд вимог. Для установки пристрою потрібно виділити окреме приміщення, в якому буде організована припливна вентиляція. Підлога в котельні виконується з матеріалів, що не підтримують горіння, а безпосередньо перед спорудженням кладеться лист металу. Встановлювати котел потрібно на відстані як мінімум півметра від стіни, а поруч з ним не можна зберігати будь-які горючі речовини. Для пристрою необхідно підготувати спеціальний подіум, висотою як мінімум 7 см, найкраще з бетону.

Організувавши необхідний простір для монтажу опалювального котла, можна приступати до його безпосередньої установки. Котел розміщується на підготовленій підставі і надійно кріпиться до нього жароміцним силіконом. Далі до котла під'єднуються трубопроводи системи опалення та системи гарячого водопостачання. Закінчується монтаж котла на твердому паливі підключенням до димоходу. Якщо вам необхідний надійний монтаж твердопаливних котлів або будь-яких інших видів пристроїв, звертайтеся в компанію «Теплий Дім». Ми гарантуємо вам високу якість і оперативність всіх виконуваних робіт.

 Компанія ПП "ТЕПЛИЙ ДІМ ПСП" пропонує клієнтам послуги з монтажу систем водопостачання, водовідведення та опалення, зокрема й "теплої підлоги".

Теплі підлоги можуть бути інфрачервоні плівкові, електричні, водяні. Відрізняються вони як матеріалами, так і особливостями монтажу та принципами роботи.

Система водяної теплої підлоги з"явилася одною з перших і активно використовується в приватному будівництві вже більше 15 років.

Принцип роботи водяної теплої підлоги полягає в примусовій циркуляції теплоносія по  змонтованих певним чином трубопроводах під шаром бетону, за рахунок чого забезпечується рівномірний нагрів усієї поверхні.

Контролює підлогу термоелемент, який реагує на температуру тепоносія і в моменти досягнутої заданої температури закриває циркуляцію теплоносія до колектора, або відкриває при падінні на декілька градусів.

Ми співпрацюємо тільки з провідними виробниками як вітчизняними, так і іноземними, використовуємо тільки якісні і перевірені часом матеріали. Всі фахівці мають високий рівень кваліфікації, що дозволяє нам гарнтувати оперативність і високу якість виконуваних робіт.

ЕТАПИ МОНТАЖУ ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ:

- заливка чорнової стяжки (максимально рівна має бути поверхня, щоб пінополістирольні плити прилягали щільно для мінімізації можливих деформацій чистової стяжки в подальшій експлуатації).

- встановлення по периметру кімнат демпферної стрічки для компенсації розширення бетону при  нагріві (при площі поверхні більшій 25 кв.м. потрібно додатково розділяти демпферну стріку на дві частини);

- вкладання пінопласту або екструзійної плити (щільність теплоізоляції повинна бути не менше 35 кг/м.куб., а товщина від 50 мм в підвальних приміщеннях чи на 1-му поверсі будівлі)

- покриття теплоізолюючого шару екрануючою плівкою. (екрануюча плівка має бути ламінована, щоб шар бетону з різноманітними хімічними домішками не руйнував шар алюмінію, який нанесений на плівку);

- вкладання труби певним кроком та закріплення її спеціальною (крок вкладання підбирається індивідуально залежно від призначення приміщення);

- заливання чистового шару бетону класичного виконання (термін повного висихання до 4-х тижнів. Оптимальна товщина бетону має бути 5-7 см) 

ПЕРЕВАГИ:

1. зниження витрат на опалення;

2. комфортні умови проживання;

3. првабливість зовнішнього вигляду кімнати

4. вдала сумісність з більшістю оздоблювальних мсатеріалів для підлоги;

5. доступна вартість;

6. поєднання з іншими системами обігріву.

 

Серед недоліків можна виділити:

- час і трудові затрати на монтаж обладнання;

- при появі несравностей у вигляді протікання слід демонтовувати підлогове покриття;

- необхідність в додаткових джерелах опалення залежно від конструктивних рішень певних будинків.

 

Дуже важливо відразу вибрати надійного і професійного виконавця, який на високому рівні встановить елементи всіх систем вашого будинку.

Фахівці компанії «ТЕПЛИЙ ДІМ ПСП» використовують виключно сучасні технології та матеріали під час монтажу обладнання на об'єкті.

При цьому обов'язково враховуються всі фактори, індивідуальні особливості об'єкта та побажання замовника.

Наша команда професіоналів підбере і грамотно розрахує монтаж систем гарячого і холодного водопостачання, опалення, вентиляції, каналізації та енергозбереження.

 

Наші фахівці грамотно встановлять у вашому будинку конвектори, пальники, насосне обладнання, проведуть монтаж труб, фітингів, радіаторів, рушникосушок, системи «тепла підлога» і сучасної сантехніки.

 

📞+38 050 433 77 18,

📞+38 067 44 70 549