Товар доданий у кошик

Корзина покупок
 

Газові обігрівачі: корисні властивості

Ця категорія порожня.
Газові обігрівачі: корисні властивості

Зазвичай газовы конвектори використовують для опалення будинків, дач, квартир, офісів тощо. Такий нагрівальний прилад дуже популярний та зручний. Саме тому замовити газовий конвектор на нашому сайті – це неодмінно правильне рішення.

Газові конвектори - це реальна економія коштів на опаленні. Газовий конвектор являє собою пристрій, основною метою якого є забезпечення тепла в Вашій оселі. Конвектори даного типу можуть використовуватися як основне, так додаткове джерело обігріву приміщень. При роботі газові конвектори спалюють природний або скраплений газ.

Купивши конвектор в нашому магазині, ви назавжди вирішите проблему відсутності тепла, коли централізоване опалення ще не ввімкнуте. Використовуйте представлені в даному розділі вироби як основне джерело тепла, повністю відмовившись від послуг комунальників.

Переваги встановлення газових конвекторів

До найважливіших переваг газових конвекторів можна віднести високий ККД, повну безшумність та економічність. Для роботи цього пристрою не потрібні ні вода, ні електрика - достатньо лише підвести газ. Організація опалення за допомогою конвектора не вимагає прокладки труб, а також встановлення котлів і додаткових елементів системи. Все це позитивно позначається на вашому матеріальному становищі. Крім цього, монтаж конвекторів проводиться дуже швидко - буквально за декілька годин.

Як вибрати газовий конвектор?

Газові конвектори з’явилися на ринку не так давно. З кожним роком їх популярність зростає. І це не дивно, адже газовий конвектор – це відмінне поєднання якості та вартості. Вони дуже прості у використанні та відмінно підходять для будинків з непостійним проживанням.

Вибираючи конвектор модуль, важливо враховувати три основні показники: споживану потужність виробу, витрату палива і тип камери. При використанні таких пристроїв, як газові конвектори опалення, газ і продукти розпаду не потрапляють всередину приміщення і виводяться на вулицю. 

Перед покупкою конвектора в першу чергу треба визначитися з видом палива, яке ви плануєте використовувати. Найкраще для цього підходить природний або зріджений газ. Вони практично не відрізняються ні чим. При виборі палива треба вертати увагу на його доступність у вашому регіоні. 

Також важливо врахувати висоту стель, кількість вікон, теплоізоляцію тощо, адже це все впливає на вид та потужність конвектора. Не менш важливим є матеріал, з якого виготовлений конвектор. Від того, на скільки якісним є чавун чи сталь залежатиме ефективність теплоподачі. 

Пам’ятайте, газовий конвектор – це ідеальне рішення. Він екологічний та безпечний, що є дуже важливим показником. Такі конвектори не спалюють кисень в середині приміщення, вони забирають його з вулиці. А всі відпрацьовані гази аткож відправляють туди. Тому у вашій квартирі завжди буде свіже повітря. Конвектору не потрібен теплоносій, в його якості використовується повітря. Він дуже універсальний, має можливість працювати на балонному та магістральному паливі.  А ще газовий конвектор має можливість автоматизації. Варто лише встановити декілька додаткових елементів, і він зможе працювати в автономному режимі.