"Теплий дім" допоможе вам заощадити ваші кошти та зменьшити витрати!

Ми розуміємо, що в час постійно оновлюваних та прогресуючих технологій справді важко встигнути та відстежити за чимсь відносно сталим. Проте одне лишається незмінним: це бажання зекономити, але лишитися у виграші. Як це зробити? Все дуже просто, адже "Теплий дім" знає, як економити розумно. Паралельно із цим "Теплий дім" рекомендує компанію кухонного обладнання "Кухарт", яка володіє секретом економії електроенергії завдяки своєму високоякісному обладнанню.

Тому ми рекомендуємо вам звернути увагу на індукційні плити від "Кухарта". Чому саме індукційні? По-перше, ці плити ефективно використовують близько 90% своєї енергії, в той же час газові плити ледь справляються із половиною свого завдання. Ця продуктивність зумовлена насамперед за рахунок відсутності втрати теплоенергії поза наплитним посудом. Нагрівання посуду відбувається за рахунок щільного контакту магнітного дна кастрюлі чи сковорідки безпосередньо із індукційною поверхнею. А це свідчить і про те, що індукційні плити є безпечними у користуванні.

Індукційні плити часом оснащені таймером, їм властивий мінімалістичний дизайн, який здатен підкреслити вишуканість стилю кухонного інтер'єру. Ви не повірите, але існують як настільні, так і моделі для підлоги. Вони можуть бути як компактними, так і великими, все залежіить від індивідуальних вподобань. Відомим виробником індукційних професійних плит є голандська фірма Hendi.

По-друге, індукційні плити готують їжу дуже швидко. Наприклад, літр води закипає всього за 2 хвилини.

По-третє, індукційні плити не витрачають електроенергію просто так, все це завдяки будові індукційних плит. А ще за допомогою такого принципу роботи виключено отримати підгорілі шматочки, якщо такі потраплять на робочу поверхню плити. Тобто індукційні плити ще й дбають про чистоту робочого місця.

Варто зазначити, що індукційні плити мають цілу низку переваг, саме тому "Теплий дім" пропонує вам ознайомитися із ними детальніше у хорошій компанії із продажу кухонного професійного обладнання "Кухарт".

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: