Наш інтернет-магазин "Теплий дім" рекомендує компанію професійного кухонного обладнання "Кухарт"

Ми вважаємо, що саме ця компанія у Луцьку заслужила позитивні та чесні відгуки покупців, хороше ім'я, постійну базу клієнтів, яка завжди оновлюється. Особливістю "Кухарта" є те, що на меті працівників немає прагнення пошвидше продати своє обладнання та забути. Так часто роблять ті, хто женеться за примарними ідеалами та прибутком будь-якою ціною та за будь-яких умов. Це неправильне рішення, тому що із клієнтом потрібно працювати, навіть уміти правильно працювати. Чим нам особливо подобається ця компанія, так це тим, як вона постійно розвивається, як слідкує за обслуговуванням та сервісом. Наприклад, нещодавно оновився пошук за брендами на їхньому сайті. Це надзвичайно важливо, адже все-таки відомим та перевіреним часом і досвідом брендам ми звикли довіряти більше.

"Кухарт" працює над тим, щоб ще від моменту переглядання потенційним покупцем сайту людина "загорілася" думкою та бажанням стати її покупцем на довгий період часу. Крім того, часто-густо ми робимо замовлення на сайтах, а далі що? Люди не відчувають ані зв'язку, ані того, що їм варто бути покупцем цього сайту і надалі. У "Кухарта" все не так, зробивши замовлення, отримавши висококваліфіковану консультацію, рекомендації щодо доцільнішого розташування обладнання на ваших кухнях, придбавши обладнання, покупець не лишається без технічної підтримки, сервісного обслуговування та, якщо таке буде потрібно, ремонту.

Саме завдяки тому, що "Кухарт" має таке дбайливе та шанобливе ставлення до своїх покупців, як і "Теплий дім", наш інтернет-магазин рекомендує цю компанію професійного кухонного обладнання.

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: