Блог

Ми розуміємо, що в час постійно оновлюваних та прогресуючих технологій справді важко встигнути та відстежити за чимсь відносно сталим. Проте одне лишається незмінним: це бажання зекономити, але лишитися у виграші. Як це зробити? Все дуже просто, адже "Теплий дім" знає, як економити розумно. Паралельно із цим "Теплий дім" рекомендує компанію кухонного обладнання "Кухарт", яка володіє секретом економії електроенергії завдяки своєму високоякісному обладнанню. Тому ми рекомендуємо вам звернути ув..
2015-11-19
Ми вважаємо, що саме ця компанія у Луцьку заслужила позитивні та чесні відгуки покупців, хороше ім'я, постійну базу клієнтів, яка завжди оновлюється. Особливістю "Кухарта" є те, що на меті працівників немає прагнення пошвидше продати своє обладнання та забути. Так часто роблять ті, хто женеться за примарними ідеалами та прибутком будь-якою ціною та за будь-яких умов. Це неправильне рішення, тому що із клієнтом потрібно працювати, навіть уміти правильно працювати. Чим нам особливо подобається ця ..
2015-11-19
Твердопаливні котли, які працюють на твердому паливі, можуть називатися найбільш економічними і перспективними котлами з огляду на зростання вартості газу у георметричній прогресії, дров'яні, вугільні, пелетні котли широко використовуються для опалення будинку, дачі, складів, школ, дитячих садочків та інших закладів. Великий рівень тепловіддачі даного обладнання відповідає якості і при цьому окуповує його вартість. Тому купити твердопаливний котел тривалого горіння в Україні - це дуже вигідно і ..
2015-11-16
Твердопаливні котли опалення працюють на вугіллі, дровах, торфі або тирсі. Вони використовуються для опалення житлових будинків, приватних і технічних приміщень. Для твердопаливних котлів для приватного будинку на дровах характерні: • Низька вартість палива і переробки відходів; • Простота використання; • Відсутність необхідності в зовнішній електроенергії для роботи; • Необхідно підкидати дрова кожні п'ять-шість годин для підтримки оптимальної температури. У свою чергу, твердопал..
2015-08-31
 Газові котли - переваги та недоліки Газовий котел - це найоптимальніший варіант для опалення будинку та нагрівання води, як гарячої, так і господарської. Цей прилад на сьогодні є найнадійнішим, він здатний принести у ваш будинок тепло і комфорт, заощаджуючи при цьому ваш бюджет. Серцем опалювальної системи є, звичайно ж, котел. Вони бувають різні залежно від використовуваного палива: твердопаливні, газові та електричні. Котли, що працюють на газу, користуються найбільшим попитом, том..
2014-04-08